MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
Çmimi i zbritur
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7
 • MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7

MP3 per makine, per muzike & telefon, me Bluetooth modeli G7

890,00 Lekë
1 290,00 Lekë
1409BB2
Sasia

 • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
 • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
 • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7

Ju mund te degjoni muzike ne formatin  MP3 dhe WMA pa pasur nevoje te keni kabllo rreth e qark, gjithashtu mund te kryeni dhe telefonata duke perdorur audion e makines tuaj.

-Suporton USB (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)

-Karte Micro SD 

-Nderlidhje nepermjet fishes AUX

-Redukton zerat e dyfishte ne momentin kur kryeni telefonata