Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim
Çmimi i zbritur
  • Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim
  • Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim
  • Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim
  • Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim

Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim

2 990,00 Lekë
3 890,00 Lekë
0310AW1
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kamera per makine 1080 PX Full HD , per regjistrim

Kamera ka nje porte hyrese per karte memorje SD / MMC te cilen mund ta

vendosni me kapacitet nga 2 GB deri ne 32 GB.

Ben regjistrim ciklik, zoomim dixhital, dikton levizjet, ka tregues per oren dhe

daten.

Ne rast tronditje te makines kamera do te filloje menjehere filmimin edhe nese ju

nuk do te jeni brenda.

Rezolucion: 1920 x 1080

Kendi i shikueshmerise: 170 

Interface: AV Out, USB 2.0

Formati Video: AVI