Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX
  • Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX
  • Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX
  • Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX
  • Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX

Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX

7 990,00 Lekë
0310AW2
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kamera per makine me pasqyre shoqeruese 1080 PX me cilesi te larte regjistrimi dhe me kend shikueshmerie deri ne 160 ° dhe me kamer te dyfishte per pjesen e pasme te makines.

Filmim i qarte diten dhe naten.

Formati i videos: JPEG / H.264

Tipi i baterise: 300 mA

Formati i fotove: JPEG

Rezolucioni i fotove: 1280*960(1M),1600*1200(2M),204881536(3M), 2592*1944(6M)

Hapesira e kartmemorjes: suporton cdo lloj memorie Micro SD