Mbajtese dhe karikues per makine per cdo lloj celulari
  • Mbajtese dhe karikues per makine per cdo lloj celulari
  • Mbajtese dhe karikues per makine per cdo lloj celulari
  • Mbajtese dhe karikues per makine per cdo lloj celulari
  • Mbajtese dhe karikues per makine per cdo lloj celulari

Mbajtese dhe karikues per makine per cdo lloj celulari

2 490,00 Lekë
2211BB1

Me fishe Android dhe iPhone 

Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Mbajtese e vecante gome e pershtatshme per te gjitha llojet e smartphone.

E perbere  nga shtresa gome,e qendrueshme ndaj 

tronditjeve dhe rreshqitjes

Vendoset ne pjesen e siperme te kroskotit te makines.

Kembet mbeshtetese mund te vendosen ne vrimant e shtreses prej gome ku ju mund ta pershtasni 

sipas permasave te telefonit tuaj.

Baze e  magnetizuar e portes se karikimit.