Mates digital per trysnine e gomave te makines dhe trashesine e luleve 2 ne 1
Ulje
  • Mates digital per trysnine e gomave te makines dhe trashesine e luleve 2 ne 1
  • Mates digital per trysnine e gomave te makines dhe trashesine e luleve 2 ne 1
  • Mates digital per trysnine e gomave te makines dhe trashesine e luleve 2 ne 1
  • Mates digital per trysnine e gomave te makines dhe trashesine e luleve 2 ne 1

Mates digital per trysnine e gomave te makines dhe trashesine e luleve 2 ne 1

1 350,00 Lekë
1 690,00 Lekë
2511AW1
Sasia
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Mates dixhital per presionin dhe vizibilitetin e gomave te makines 2 ne 1

-Matesi i trysnise se gomave:
        Njesia BAR : 0.15 to ~ 7.00 BAR; +/- 0.1 BAR
        Njesia PSI : 0 to ~120 PSI; +/- 1.5 PSI

-Matja e trashesise se luleve te gomave:
        Shkalla: 0 to ~15.8mm
        Saktesia: +/- 0.3mm
        Lajmeron me sinjal BEEP per masa shume te ulta te lules se gomes

-1/4" Dukshmeri LCD
- Fikje dhe ndezje Automatike.
-Njoftim me sinjal BEEP 
-Bateri e perfshire