Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM
Çmimi i zbritur
  • Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM
  • Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM
  • Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM
  • Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM
  • Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM
  • Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 16GB/1GB RAM

Smartphone Doogee X9 Mini Dual SIM 8GB/1GB RAM

8 490,00 Lekë
11 490,00 Lekë
2712BB2

Dizenjuar ne Spanje, montuar ne Kine

Ngjyra
Sasia

  • Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj. Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj.
  • Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 
250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 
3 Euro per Kosoven. Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 3 Euro per Kosoven.
  • Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve. Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve.

Smartphone me 2 karta SIM (micro SIM)
Garancia: 6 Muaj

Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
Rrjetet: 3G/2G
Ekrani: 5.0" me rezolucion HD 1280x720 Pixles
Procesori: MTK6580 Quad-Core 1.5GHz
Sistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)
RAM: 1GB
Memorja e brendshme: 8GB
Pranon karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmimi)
Kamera paresore: 5MP (software 8MP) me drite flesh LED
Kamera dytesore/selfie: 5MP (software 8MP) me drite flesh LED
Kapaciteti i baterise: 2000mAh
- Kohe bisede telefonike: 3-4 ore
Opsione te tjera:
- Bluetooth version 4.0
- FM Radio
- OTG, OTA
- Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
- WiFi
Permasat: 14.50 x 7.28 x 0.88 cm
Pesha: 0.165 kg

Klikoni ketu per te pare videon e celularit