Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
Çmimi i zbritur
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM
 • Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM

Smartphone DOOGEE X6 PRO 4G Dual SIM

12 990,00 Lekë
14 990,00 Lekë
2812BB1

Memorie e brendshme: 16GB
Dizenjuar ne Spanje, montuar ne Kine

Sasia

 • Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj. Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj.
 • Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 
250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 
3 Euro per Kosoven. Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 3 Euro per Kosoven.
 • Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve. Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve.

Ekrani: 5.5" HD 1280x720 pixels
Garancia: 6 muaj
Suporton me 2 karta SIM (Micro)
Ekrani: IPS, capacitive touch screen
Rrjeti: 3G dhe 4G LTE
Procesori:MTK6735 Quad Core
Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
RAM: 2GB
Memorje e Brendshme: 16GB
Kamera Paresore: 5MPX
Kamera Dytesore: 2MPX
Kapaciteti I baterise: 3000mAh
Ngjyrat e kases: E zeze, e bardhe
Aksesoret te perfshire ne paketim: Fisha e karikimit Micro USB bashke me adaptorin Europian