Syze Virtual Reality, 3D VR Box
Çmimi i zbritur
  • Syze Virtual Reality, 3D VR Box
  • Syze Virtual Reality, 3D VR Box
  • Syze Virtual Reality, 3D VR Box
  • Syze Virtual Reality, 3D VR Box

Syze Virtual Reality, 3D VR Box

1 590,00 Lekë
2 390,00 Lekë
2101XZBB3

I pershtatshem per cdo lloj celulari nga 3.5~6 inch

Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

E perbere nga material shume i forte plastik dhe shume rezistent

Vendos distancen dhe lartesine e videos sipas preferences , shume e lehte ne perdorim mjafton te keni videon 3D dhe te vendosni celularin tuaj ne VR Box 

I pershtatshem per celulare nga 3.5~6 inch 

 Sistemi Android mund te pershtatet shume thjesht duke skanuar kodin QR 

Sistemi IOS do ju lutemi ta pershtasni nga webi zyrtar 

Specifikimet:

    Materiali: ABS
    Materiali i Lentes: Lente optike sferike 
    Pershtatja : Android, IOS