Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G
Çmimi i zbritur
  • Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G
  • Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G
  • Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G
  • Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G
  • Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G
  • Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G

Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G

19 490,00 Lekë
20 990,00 Lekë
3001XZBB12

Dizenjuar ne Spanje, montuar ne Kine

Sasia

  • Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj. Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj.
  • Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 
250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 
3 Euro per Kosoven. Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 3 Euro per Kosoven.
  • Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve. Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve.

Doogee Y6 Dual SIM 4G

Telefon me 2 karta SIM (micro SIM) 
"Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
 Suporton Rrjetet: 4G+/3G/2G
Garancia: 6 Muaj

Me memorie te brendshme 16GB, RAM 2GB
Main Camera 4160 x 3120 pixels 13 Megapixel,
Front Camera1920 x 1080 pixels 8 Megapixel, 30fps
Suporton karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmim).

Kohe standby 280 ore dhe kohe bisede telefonike 15 ore.
Bluetooth version 4.0 ,FM Radio, OTG, OTA, Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
WiFi, Hotspot

Se bashku me telefonin ne paketim do ju vijn kase transparente dhe xham mbrojtes i temperuar


kliko per te  pare video mbi celularin