Kamera DVR per makine 1080PX HD
Çmimi i zbritur
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD
 • Kamera DVR per makine 1080PX HD

Kamera DVR per makine 1080PX HD

2 290,00 Lekë
3 690,00 Lekë
0202XZBB6
Sasia

 • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
 • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
 • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kamera per makinen

Filmimet tuaja mund ti perdorni si dokument ne raste aksidenti, gjobave te pa 

drejta nga policia, vjedhjes,

Gjithashtu mund te qendroje ne stand by per te bere te mundur regjistrim dhe ne momentin kur

makina juaj nuk eshte ne levizje. Dikton levizjet dhe eshte e ndjeshme ndaj tronditjeve.

Ekrani eshte LCD dhe ka madhesi 2.4inch

Suporton Karte memorie nga 4 deri ne 32 GB

Filmon ne sekuenca  1 deri ne 10 min secila

Maksimumi i rezolucionit  1080p FHD

Formatet Video: HD/D1/VGA

Mikrofon i integruar

Kamera 3 MP 

Bateri e integruar e rikarikueshme ( kamera duhet te qendroje ne pjesen me te madhe te kohes ne 

karikim)

-5V / 1A-