Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
Çmimi i zbritur
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor
 • Bateri e jashtme 10000mAh me karikim panel diellor

Bateri e jashtme 20000 mAh me karikim panel diellor

1 590,00 Lekë
2 990,00 Lekë
1503XZBB20
Sasia

 • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
 • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
 • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Powerbank Bateri e jashtme me Panel Diellor

Kapaciteti 20000mAh.

Vete Bateria karikohet me korrent dhe gjithashtu mund te karikohet me ane te panelit diellor deri ne 30%

20 Drita LED per te ndricuar rrugen dhe naten

Me 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht (porta e pare 2.1A, porta e dyte 1 A)

Permasat: 10.6 x 4 x 2.4 cm