Celular me kamera dhe 2 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
Çmimi i zbritur
  • Celular me kamera dhe 2 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
  • Celular me kamera dhe 2 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
  • Celular me kamera dhe 2 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
  • Celular me kamera dhe 2 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
  • Celular me kamera dhe 2 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve

Celular me kamera dhe 3 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve

6 490,00 Lekë
6 990,00 Lekë
1605XZBB001

Të dhënat

Garancia
6 muaj
Kapaciteti i Baterisë
5200 mAh
Sim Card
3 Sim
Kamera Kryesore
1.3 mpx
Ngjyra
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Celular me kamera dhe 3 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
Drite Led
Bateri  5200 mAh
Mund te perdoret dhe si bateri e jashtme per celulare te tjere