Skuter vetebalancues (Hoverboard) me Bluetooth dhe telekomande
Çmimi i zbritur
  • Skuter vetebalancues (Hoverboard) me Bluetooth dhe telekomande

Skuter vetebalancues (Hoverboard) me Bluetooth dhe telekomande

17 990,00 Lekë
18 990,00 Lekë
2407XZBB001
Ngjyra
Sasia

  • Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj. Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj.
  • Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 
250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 
3 Euro per Kosoven. Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 3 Euro per Kosoven.
  • Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve. Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve.

Skuter vetebalancues (Hoverboard) me Bluetooth dhe telekomande

Me boks bluetooth per te degjuar muzike nga telefoni juaj dhe gjithashtu me pult i cili ndez dhe fik skuterin.

Kjo pajisje eshte krijuar per t'ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar. Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy sesnosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t'u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.
Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla. Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.
-Balancim i dyfishte i teknologjise se larte, sensor graviteti dhe xhiroskop, shume e lehte per t'u perdorur thjesht duke leviizur peshen e trupit mund te levizni para, te ecni mbrapa, majtas, djathtas dhe te rrotulloheni 360 grade ne nje vend.
-Punon me bateri te rikarikueshme, nuk demton ambjentin.
-Rrota te gomuara te cilesise se larte, te pershtatshme per cdo lloj terreni
-Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.
-Drita te perparme LED qe do ju ndricojne rrugen gjate nates.
-Kapaciteti i baterise: 4400mAh
-Me 1 karikim te plote mund te pershkruaj 15km deri 20km (ndikon pesha e perdoruesit, gjendja e rruges etj)
-Shpejtesia maksimale: 12km ne ore
-Madhesi e rrotave: 6.5 inch
-Permasat: 58.4 x 16.8 x 17.8 cm
-Pesha maksimale qe mban: afersisht 100kg
-Pesha e pajisjes: 12kg
-Kendi qe ngjit: nga 15°-30° (varet nga pesha e perdoruesit)