Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
Çmimi i zbritur
  • Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
  • Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
  • Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
  • Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
  • Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
  • Kasetofon MP5 Player me video dhe audio

Kasetofon MP5 Player me video dhe audio

4 490,00 Lekë
5 990,00 Lekë
2203XZBB001
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
Ekran 4 inch LED
Bluetooth
Trasmetues FM
Karte TF
USB Support
Mund te istaloni dhe kamera ne pjesen e pasme te makines