Tripod

4 000,00 Lekë
200405XWGTS037
Sasia

  • Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj. Garanci per Produkte 3 - 6 Muaj.
  • Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 
250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 
3 Euro per Kosoven. Transporti kushton 100 leke per Tiranen , 250 leke per qytetet e tjera ne Shqiperi , 3 Euro per Kosoven.
  • Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve. Produkti mund te kthehet/nderrohet brenda 48 oreve.

Anchor selfie e telefonit celular mbush dritën e gjallë vibrato

Dizajn special SMD LED, i lehtë dhe i lëvizshëm. Makinë e tanishme e vazhdueshme, humbje e ulët e energjisë.

Aplikohet gjerësisht në fotot e lehta në natyrë, mbushjen e lehtë të shtëpisë, portretin, modën, artin e dasmës, reklamimin e fotografisë, xhirimet me video, etj.

Aura LED SMD e Dimmable 12 ", diapazoni i rregullueshëm 1% -100%

specifikimet:

Burimi i dritës: 180

Temperatura e ngjyrave: 2700K-5500K

Lumens: 2000LM

Fuqia e daljes: 24W

Furnizimi me energji i jashtëm: energjia e lëvizshme

Kënd i dritës: 120 shkallë

Tensioni i hyrjes së energjisë: AC85-265V

Diapazoni i uljes: 1% -100%

Përshtatës: Universal

Madhësia e Triodit: Maksimumi i Lartësisë: 110cm / Min Heigh: 43cm

Madhësia e mbajtësit të telefonit: Gjerësia e Makinës: 9.5cm / Gjerësia e Minutës: 7cm

Përmbajtja e paketave:

Dritë unazë LED 1 x 12 inç

2 x Dora e topit

1 x Mbajtës i telefonit

1 x Kabllot e Karikimit

Qëndrimi Tripod 1 x 1.1m