Kasetofon DVD Me Touch Screen

13 990,00 Lekë
80409XZPRO001
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Kasetofon DVD Me Touch Screen Kasetofon DVD me Touch Screen, USB, Bluetooth, SD Card, Aux, MP3, MP4 Car Dvd 6.5" Touchscreen, lexon DVD, TV, Ofron nderlidhjen me bluetooth me cdo lloj Smartphone, Radio, SD Card, Aux, 6.5 "Double Din In Dash Sistemi Universal Car Multimedia me DVD / VCD / CD / MP3 / MP4 / USB / SD / Radio / RDS / iPod / BT / Aux In Paneli Digital HD (800x480) rezolucion TFT LCD Fixed E ndërtuar në Radio Tuner, Mikrofoni i Brendshëm, Hyrja e Kamerës së Rearview Micro SD Card dhe Port USB në Panelin e Parë. Gjithashtu vjen me telekomandë.