Çmimi i zbritur
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC
 • Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

1 990,00 Lekë
2 790,00 Lekë
0501XZYW004
Ngjyra
Sasia

 • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
 • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
 • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

Konfigurimi i internetit behet nga karta SIM me te dhenat e operatorit tuaj telefonik.
Ekran me madhesi 1.54" i harkuar dhe rezolucion 240 x 240 pixels
Me kamera te thjeshte 0.8MP per fotografi apo video
Perodret dhe si mates aktiviteti, duke matur hapat qe beni gjate dites dhe ju ndihmon qe te jeni me aktiv duke ju kujtuar se ka ardhur momenti per te levizur.
Kur largoheni nga telefoni juaj ju njofton se jeni duke e lene ate pas ne menyre qe mos e humbisni.
Kasa e ores eshte e perbere prej celiku dhe rripi i ores prej gome rezistente te bute

Rrjeti 2G
RAM dhe memorje 32mb
Bateri me kapacitet 350mAh

- Stanby 150 ore

- Kohe bisede Bluetooth 3 ore

Suport per karte memorje deri ne 32GB
Permasat: 4.6 x 3.9 x 1.1 cm