Çmimi i zbritur
  • SmartBracelet Original Xiaomi Mi Band 3
  • SmartBracelet Original Xiaomi Mi Band 3
  • SmartBracelet Original Xiaomi Mi Band 3
  • SmartBracelet Original Xiaomi Mi Band 3
  • SmartBracelet Original Xiaomi Mi Band 3

SmartBracelet Original Xiaomi Mi Band 3

4 490,00 Lekë
6 400,00 Lekë
1307XZBB001
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

0.78 inch ekrani, me prekje OLED, mat numrin e hapave, mat rrahjet e zemrës. Konsumi i ultë i energjisë, 110 mAh Bateria me gatishmëri më shumë se 20 ditë. Rezistente ndaj ujit.

Programe te shkëlqyera për aktivitete sportive p.sh. Not, Ecje me Biciklete dhe Vrapim. Funksione të tjera duke e lidhur atë në telefonin tuaj - Kujtesë Tel / SMS, Ekspozimi i mesazhit të menjëhershëm dhe më shumë.

Disponueshmëria: Çdo pajisje që drejton Android 4.4 ose iOS 9.0 dhe më lart me Bluetooth 4.0.