Çmimi i zbritur

Smartband fitness tracker M3

1 490,00 Lekë
1 990,00 Lekë
80811XZBBS003
Ngjyra
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Smartband M3
Ekran LCD
Water resistant
Monitorues i rrahjeve te zemres
Call/SMS reminder
Mates i hapave dhe i aktiviteteve te ndryshme sportive
Monitorues gjumi
Tregon kalorite e djegura
Sedentary Reminder
Lidhet me aplikacione te ndryshme te celularit tuaj
160*80 resolution color screen
Rripi i hiqet / zevendesohet me ngjyra te tjera