Smartwatch me karte Sim V8

2 490,00 Lekë
92101XZBBS004
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Smartwatch me karte Sim V8

Kryen te gjitha funksionet e nje Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shume funksione te tjera. Mjafton te vendosni karten SIM.

Lidhet me  Bluetooth-it me Telefonin tuaj (andorid ose iOS) dhe ju njofton kur ju vjen nje telefonate apo mesazh.


Kamera 1.3 Mega Pixels. Ekran LCD tocuhscreen 1.54"

Ram: 128MB

Memoria e brendshme: 64 MB (Suporton karte memorje deri ne 32GB)

Vend per karte SIM micro.

Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore.
Biseda telefonike: 6 ore
Degjim muzike: 8 ore

Sistem operativ Android, me aplikacione te para-intsaluara (mates aktiviteti, kamera, makine llogaritese, mesazhe etj) dhe nuk mund te instalohen aplikacione te tjera.

Funksionon dhe si mates aktiviteti duke matur hapat qe beni gjate dites dhe ju kujton se duhet te levizni kur rrini shume kohe ulur.

Kundra himbjes: Nese largohet 10 metra nga telefoni ju njofton se po harroni telefonin pas.

Mat hapat dhe aktivitetin fizik

Monitoron Gjumin